YARIŞ SONUÇLARI
SKIPPER: MEHMET ŞÜKRÜ YILMAZ

 

 

Zagora Teknesinin 2009 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

Kış Trofesi 2009 ( Ocak-Mayıs Bodrum )
Toplam 53 tekne
1.Yarış sonucu 6.
2. Yarış sonucu 2.
3. Yarış sonucu 4
I.Ayak Sonucu: Grubunda:3
I.Ayak Sonucu: Overall'da:9
4. Yarış sonucu 2.
5. Yarış sonucu 2.
II.Ayak sonucu: Grubunda:2
II.Ayak Sonucu: Overall'da:2
6. Yarış sonucu 1.
7. Yarış sonucu 1.
8. Yarış sonucu 1.
III.Ayak Sonucu: 1.
9. Yarış sonucu 3.
10. Yarış sonucu 1.
11. Yarış sonucu 2.
IV.Ayak Sonucu: 2.
12. Yarış sonucu 1.
13 Yarış sonucu 2.
14. Yarış sonucu 1.
V.Ayak Sonucu: 1.
15. Yarış sonucu 1.
16. Yarış sonucu 2.
17. Yarış sonucu 2.
VI.Ayak Sonucu: 2.
18. Yarış sonucu 1.
19. Yarış sonucu 1
20. Yarış sonucu 4.
VII.Ayak Sonucu: 1

Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 2. tüm tekneler arasında  3. olmuştur.

Zagora Teknesinin 2008 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

AYK BAYK Kupası (6-7 Aralık 2008 Bodrum )

Toplam 3 yarış 20 tekne
1. Gün 1. Yarış Sonucu: 2
1. Gün 2. Yarış Sonucu: 3
2. Gün Yarış Sonucu: 1
Sonuçlarını alarak kendi grubunda 2. olmuştur.  

Yesil Teknesinin 2008 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

Kış Trofesi 2008 ( Ocak-Mayıs Bodrum )
Toplam 14 yarış, 42 tekne
1.Yarış sonucu 2.
I.Ayak Sonucu:2
2. Yarış sonucu 3.
3. Yarış sonucu 2.
II.Ayak sonucu: .3
4. Yarış sonucu 2
5. Yarış sonucu 3.
III.Ayak Sonucu:3
6. Yarış sonucu 1.
IV.Ayak Sonucu:1.
7. Yarış sonucu . 2
8. Yarış sonucu 9 (DNF)
V.Ayak Sonucu: 3.
9. Yarış sonucu 1.
10. Yarış sonucu 2.
11. Yarış sonucu 2.
VI.Ayak Sonucu:2.
12. Yarış sonucu 1
13 Yarış sonucu 1.
14. Yarış sonucu 1.
VII.Ayak Sonucu:1
Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 2. tüm tekneler arasında 3. olmuştur.

2007 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

6.Bodrum Race Week 15-18 Kasım 2007 (Bodrum-Turgutreis)
Toplam 3 Yariş, 30 tekne
1.Gün 1. Yarış sonucu 3.
1.Gün 2. Yarış sonucu 2.
2. Gün Yarış Sonucu 3.
Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 3. olmuştur.

2. Maserati Marina Yacht Club Famous Cup ( 22-23 Eylül - Bodrum )
Toplam 3 Yarış, 23 tekne
1.Yarış sonucu 1.
2. Yarış sonucu 1.
3. Yarış sonucu 1.
Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 1. olmuştur.

Kış Trofesi 2007 ( Ocak-Mayıs Bodrum )
Toplam 17 Yarış, 44 tekne
1.Yarış sonucu 1.
2. Yarış sonucu 3.
3. Yarış sonucu 2.
I.Ayak Sonucu:2
4. Yarış sonucu 1.
5. Yarış sonucu 2.
II.Ayak sonucu: 1.
6. Yarış sonucu 1.
7. Yarış sonucu 1.
III.Ayak Sonucu:1
8. Yarış sonucu 3.
9. Yarış sonucu 1.
10. Yarış sonucu 2.
IV.Ayak Sonucu:2.
10. Yarış sonucu 1.
11. Yarış sonucu 3.
12. Yarış sonucu 2.
V.Ayak Sonucu: 2.
13. Yarış sonucu 4.
14. Yarış sonucu 1.
VI.Ayak Sonucu:3.
15. Yarış sonucu 1.
16. Yarış sonucu 1.
17. Yarış sonucu 1.
VII.Ayak Sonucu:1
Sonuçlarını alarak kendi gurubunda 1. tüm tekneler arasında 13. olmuştur.

2006 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

Regettalar:

AYK-BAYK Kupası 9-10 Aralık 2006
Toplam 38 tekne kendi gurubunda
Sonuç: 4.

Fikret Kızılok Kupası 11-12 Kasım 2006
Toplam 20 tekne kendi gurubunda ve tüm tekneler arasında
Sonuç: 1.

5.Bodrum Race Week Camel Active Cup Ekim 2006 (Bodrum-Turgutreis)
Toplam 26 Tekne 3 yarış
1. Yarış: 2.
2. Yarış: 2.
3. Yarış: gerçekleştirilemedi
Sonuç: 2.

Gant Cup Agustos 2006 ( Bir Hafta Bodrum-Yalikavak-Turgutreis)
Toplam 40 tekne, 4 yarış
1. yarış: 2.
2. yarış: 1.
3. yarış: 3.
4. yarış: 2.
Sonuç:1

Kış Trofesi 2006 ( Ocak-Mayıs Bodrum )
Toplam 14 Yarış, 30 tekne
1.Yarış sonucu 2.
2. Yarış sonucu 5 (DSQ).
I.Ayak Sonucu:3
3. Yarış sonucu 1.
4. Yarış sonucu 1.
II.Ayak sonucu: 1.
5. Yarış sonucu 1.
6. Yarış sonucu 1.
III.Ayak Sonucu:1
7. Yarış sonucu 2.
8. Yarış sonucu 2.
IV.Ayak Sonucu:2.
9. Yarış sonucu 6 (DNC)
10. Yarış sonucu 6 (DNC)
V.Ayak Sonucu:-
11. Yarış sonucu 1.
12. Yarış sonucu 2.
VI.Ayak Sonucu:1.
13. Yarış sonucu 4.
14. Yarış sonucu 2.
VII.Ayak Sonucu:4
Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 2. tüm tekneler arasında 3. olmuştur.

2005 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

Regettalar:

AYK-BAYK Kupası 10-11 Aralık 2005
Toplam 23 tekne kendi gurubunda
Sonuç: 2.

4.Bodrum Race Week Eylul 2005 ( Bir hafta Bodrum-Turgutreis-Yalıkavak)
Toplam 31 Tekne 5 yarış
1. Yarış: 1.
2. Yarış: 1.
3. Yarış: 1.
4. Yarış: 1.
5. Yarış: 3
Sonuç: 1.

 Gant Cup Agustos 2005 ( Bir Hafta Bodrum-Yalikavak-Turgutreis-Kos)
Toplam 35 tekne, beş yarış
1. yarış: 2.
2. yarış: 1.
3. yarış: 3.
4. yarış: 4.
Sonuç:2

Kış Trofesi 2005 ( Ocak-Mayıs Bodrum )
Toplam 13 Yarış, 27 tekne
1.Yarış sonucu 5.
2. Yarış sonucu 3.
I.Ayak Sonucu:4
3. Yarış sonucu 1.
4. Yarış sonucu 1.
II.Ayak sonucu: 1.
5. Yarış sonucu 2.
III.Ayak Sonucu:2.
6. Yarış sonucu 1.
7. Yarış sonucu 1.
IV.Ayak Sonucu:1.
8. Yarış sonucu 1.
V.Ayak Sonucu:1.
9. Yarış sonucu 2.
10. Yarış sonucu 2.
VI.Ayak Sonucu:2
11. Yarış sonucu 1.
12. Yarış sonucu 1.
13. Yarış sonucu 2.
VII.Ayak Sonucu:1
Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 1. olmuştur.

16.Marmaris Race Week Kasim 2005( Bir hafta Marmaris)
Toplam 98 tekne, 5 yarış
Sonuç: 4.

 1. Amiral Turgutreis Kupası Haziran 2005
Toplam 10 tekne, 2 yarış
Sonuç:2

6. Port Gocek Regetta Mayıs 2005 ( Bir hafta Fethiye-Gocek)
Toplam 42 tekne, 4 yarış
Sonuç:2.

TBYC Bahar Kupası Nisan 2005
Toplam 17 tekne, 2 yarış
Sonuç:1.

1. Marmaris Uluslararası Denizcilik Festivali Nisan 2005
Toplam 14 tekne, 2 yarış
Sonuç: 1.

2004 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı sonuçlar:

Regettalar:

3.WOW cup mayıs 2004 ( Bir hafta Bodrum)
toplam beş yarıştan dordünde first finiş
Sonuç: 1.
Genel Klasman: 1

Gocek Regetta Mayıs 2004 ( Bir hafta Fethiye-Gocek)
Toplam 33 tekne kendi gurubunda
Sonuç: 2.

 Gant Cup Agustos 2004 ( Bir Hafta Bodrum-Y ali kavak-Kos)
Toplam 34 tekne, dört yarış
Sonuc: 2.

3.Bodrum Race Week Eylul 2004 ( Bir hafta Bodrum-Turgutreis-Kos-Yalıkavak)
Toplam 30 Tekne 4 yarış
1. Yarış: 2.
2. Yarış: 1.
Sonuç: En başarılı Jeanneau 1.

 Fikret KIZILOK kupasi Ekim 2004 (Bodrum)
Toplam 18 tekne
Sonuç: 2.

15.Marmaris Race Week Kasim 2004( Bir hafta Marmaris)
toplam 99 Tekne 5 yarış
Sonuç: 5.

Kış Trofesi 2004 ( Ocak-Mayıs Bodrum )
Toplam 14 Yarış, Toplam 49 tekne
1.Ayak sonucu 2.
2. Ayak sonucu 1.
3. Ayak sonucu 3.
4. Ayak sonucu 3.
5. Ayak sonucu 2.
6. Ayak sonucu 1.
10. Ayak sonucu 3.
11. Ayak sonucu 1.
12. Ayak sonucu 3.
13. Ayak sonucu 3.
14. Ayak sonucu 1.
Sonuçlarini alarak kendi gurubunda 3. olmuştur.

 

2003 senesinde IRC sınıfında katıldığı yarışlarda aldığı bazı sonuçlar:

Wow cup 2., Gocek regetta 3., 30 Agustos zafer kupası 1., Gunt Cup 3., Bodrum Race Week 3., Kış Trofesi 3.

 

 

 



Ayrıntılı bilgi için e-mail veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.
ICE Yachting - GSM: +90 532 435 55 66 / - e-mail: icecom@superonline.com